Něco o mně

Jmenuji se Jakub Troup, bydlím se svou manželkou a dvěma malými dětmi v rodinném domě v městysi Křemže, kde jsem také zastupitelem obce.

Vystudoval jsem střední školu podnikání a služeb v Českých Budějovicích. Po škole jsem nastoupil do obchodního domu Tesco v Českých Budějovicích, kde jsem zastával pozici vedoucího trvanlivých potravin a následně obchodní a bezpečnostní manažer.

V roce 2009 padlo rozhodnutí podnikat a založit si živnost jako OSVČ. Nastoupil jsem do realitní kanceláře a od té doby se pohybuji v realitním světě a pracuji jako realitní makléř.

Tento obor mně zaujal, je hodně pestrý, žádný den není stejný, potkáváte nové lidi a otevírají se nové příležitosti a možnosti. Realitní činnost obsahuje spoustu oborů, které k činnosti potřebujete, např. obchod, marketing, stavebnictví, právní služby a v neposlední řadě „psycholog“, a další jiné obory.

Během těchto let se realitní činnost proměnila několikrát a vždy na to jako realitní makléř musíte reagovat, proto jsem absolvoval různá školení, které jdou s dobou a které ke své činnosti potřebuji a budu potřebovat.

Od roku 2020 vešel v platnost Zákon o realitním zprostředkování, který by měl prostředí realitní činnosti dát jasná pravidla pro všechny realitní makléře a realitní kanceláře, ale to uvidíme, až v průběhu platnosti zákona.

Má působnost je především v oblasti Českokrumlovska, Českobudějovicka a Prachaticka, ale samozřejmě dle potřeby i jiné oblasti.

  • Od roku 2013 jsem členem Realitní komory České Republiky pod ID člena: 437
  • Úzce spolupracuji s Realitní kanceláří ZOO Reality, a.s., pobočka v Českých Budějovicích na adrese: Krajinská 275/38, 370 01 České Budějovice.